Svěřte přípravu občerstvení právě nám! 
Připravíme kompletní balíček cateringových služeb podle Vašich přání a charakteru pořádané akce.

Společně vytvoříme menu

Z naší nabídky studených i teplých pokrmů společně sestavíme menu (předkrm, polévka, hlavní chod, dezert), které bude odpovídat přesně Vašim požadavkům. Jednotlivá jídla mohou vycházet z tradiční české kuchyně a jejích odlehčených variací, ale rovněž mohou být inspirována některou ze zahraničních kuchyní (např. italská, francouzská apod.) Do menu je možné zařadit jídla bezmasá a veganská, ale také pokrmy přizpůsobené případným potravinovým intolerancím (např. bezlepková, bezlaktózová dieta apod.).

Grilování

Využijte možnost venkovního grilování. Náš šéfkuchař bude grilovat přímo na místě. Připraví ty nejlepší masové i vegetariánské pokrmy. Zvolte si druh masa a způsob propečení přesně podle své chuti. Grilování je ideální pro venkovní oslavy a svatby.

Barmanská show

Na každou pořádnou oslavu patří také kvalitní pití. Naši barmani Vám namíchají, na co budete mít zrovna chuť. Vybírat můžete z široké nabídky alkoholických i nealkoholických nápojů, smoothie a freshů.

Sladký bar

Ozdobou každého slavnostního stolu bude náš sladký bar, který připravují naše profesionální cukrářky. Vybírat můžete z naší široké nabídky dortů, dezertů, cukroví a koláčků. Nechybí ani speciality, jako jsou tartaletky, makronky či oblíbené cake pops.

Kávový bar

Vychutnejte si výběrovou kávu z lokálních pražíren. Náš zkušený barista Vám pomůže nejen s výběrem té pravé kávy, ale rovněž Vám připraví lahodné espresso, lungo či americano, cappuccino, latté nebo flatwhite. Dětem můžeme připravit holandské kakao či teplé našlehané mléko s medem.
FAKTURAČNÍ ADRESA
IČ: 87384132
DIČ: CZ 7509175322
RYCHLÝ KONTAKT
+420 776 101 060
Info@alleventy.cz
PROVOZOVNA
Trimex
Šlechtitelů 695/6, 779 00 Olomouc
SLEDUJTE NÁS